5 lat temu

Mózg Lubi Ruch VI edycja

Aktywność ruchowa i praca mózgu doskonale się uzupełniają. Najlepszym dowodem jest teoria względności, która wykluła się w głowie Einsteina podczas… A na to pytanie znajdziecie odpowiedź na pikniku!

MÓZG LUBI RUCH to piknik dla rodzin z dziećmi. Specjaliści z praskich poradni psychologiczno-pedagogicznych, placówek oświatowych oraz klubów prowadzących zajęcia dla dzieci, podzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami, jak ciekawie i aktywnie spędzać czas. Pokażą techniki do wykorzystania w domu i na spacerach bez inwestowania w kosztowny sprzęt i zabiegi, bo do ich stosowania wystarczą z reguły najprostsze przedmioty, jakie każdy ma w domu albo wyposażenie ogólnodostępnych obiektów rekreacyjno-sportowych. Podczas pikniku będzie można wziąć udział w pokazach sportowych, mocując się w zapasach sumo, czy tańcząc przy rytmicznej muzyce. Specjaliści z różnych dziedzin udzielą bezpłatnie porad i konsultacji.

Będzie także kilka nowości. Przede wszystkim znakomitą grę rodzinną, zespołową – Kukudziurę, Frisbee z myślą o grze w gronie najbliższych oraz Klingoringo – pomysł na zabawę zręcznościową.