4 najlepsze seriale do obejrzenia we dwoje

Seriale są doskonałym wyborem na spędzenie czasu we dwoje. pomogą się zrelaksować, nacieszyć sobą, a do tego dostarczą nieco humoru i skłonią do pewnych refleksji.

Najlepsze seriale, w których miłość zawsze odgrywa dużą rolę będą idealną propozycją dla par. Cztery zagraniczne seriale poniżej zaprezentowane w subiektywnej ocenie powinny podbić serca każdej pary.

„Friends”

Kultowy serial komediowy, z dobrze wykreowanymi postaciami, genialną grą aktorską, świetnymi dialogami jest ponadczasową opowieścią o przyjaźni i miłości z dużą dawkę humoru. Przedstawia losy szóstki przyjaciół mieszkających i pracujących w Nowym Jorku. Są nimi:
Rachel Green (Jennifer Aniston), Monica Geller (Courteney Cox), Phoebe Buffay (Lisa Kudrow), Joey Tribbiani (Matt LeBlanc), Chandler Bing (Matthew Perry) oraz Dr Ross Geller (David Schwimmer). I choć serial z minionego wieku, to nadal zachwyca trafnością spostrzeżeń dotyczących otaczającego nas świata i relacji międzyludzkich. Więcej na ten temat na serialowy.pl.

„The Bing Bang Theory”

To również opowieść o losach grupy przyjaciół, która jest niezwykle zabawna, ale nie pozbawiona wątków miłośnych. Ciekawa fabuła z barwnymi postaciami, dobra gra aktorska ze świetnymi dialogami będzie idealną propozycją dla każdej pary. Głównym bohaterem serialu jest naukowiec Leonard Hofstadter (Johnny Galecki), który pragnie miłości i zwykłego związku z kobietą, ale kompletnie nie radzący sobie z relacjami damsko – męskimi. Jego współlokatorem jest mocno ekscentryczny Sheldon Cooper (Jim Parsons), a przyjaciółmi dwaj naukowcy – o żydowskich korzeniach Howard Wolowitz (Simon Helberg) i pochodzący z Indii Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar) oraz mieszkająca na przeciwko Leonarda i Sheldona – Penny (Kaley Cuoco), obiekt westchnień Hofstadtera.

„Californication”

I choć jest to jeden z najbardziej kontrowersyjnych i rozpoznawalnych seriali ostatnich lat, to powinien znaleźć się na liście seriali do obejrzenia podczas wieczorów we dwoje. „Californication” zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim dzięki dosyć bezpośrednim scenom erotycznym i swobodnym dialogom na temat seksu. Należy jednak podkreślić, że nie jest to motyw przewodni serialu. Jest on raczej wielowątkową opowieścią poruszającą różne płaszczyzny ludzkiego życia, w tym miłości, relacji w związkach i zmian w nim zachodzących. Głównym bohaterem jest Hank (David Duchovny) – przeżywającym kryzys twórczy pisarz, który stara się odzyskać swoją byłą dziewczynę Karen (Natascha McElhone) i matkę jego 13-letniej córki (Madeleine Martin).

„Girls”

Serial opowiada o szalonym życiu mieszkających w Nowym Jorku czterech przyjaciółek wkraczających w dorosłość. Mająca 24 lata Hannah (Lena Dunham) marzy o byciu pisarką. Jej beztroskie życie zostaje przerwane informacją o tym, że rodzice nie zamierzają jej dłużej utrzymywać. Zdana na siebie, ale mogąca liczyć na wsparcie przyjaciółek – Marnie (Allison Williams), Jessy (Jemima Kirke) i Shoshanny (Zosia Mamet), zaczyna wkraczać w dorosłe życie i musi mierzyć się z różnymi przeciwnościami losu.

Podsumowanie

Proponowane seriale stanowią uniwersalną propozycję. Każda para odkryje w nich coś dla siebie. Z całą pewnością będzie to spora dawka humoru, ale nie zabraknie też miłości w różnych odsłonach.