8 lat temu

Co zrobić, żeby dalej słuchać Youtube’a po zamknięciu okna przeglądarki?

Jednym z największych problemów pierwszego świata jest brak możliwości słuchania ulubionych piosenek na YouTube robiąc równocześnie inne rzeczy na naszych iPhone’ach. Jak to się dzieje, że nie jesteśmy w stanie rozwiązać tego problemu, podczas gdy wysyłamy roboty na obce planety a nawet komety?!

youtube-phone-2-1100x734

Sprytni gadżeciarze znaleźli jednak sposób jak obejść ten problem (przynajmniej w wypadku posiadaczy iPhonów). Wykonali nawet własne badania mające potwierdzić, że metoda działa.

Aby rozwiązać ten nurtujący problem postępujcie zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. Wykorzystując wyszukiwarkę (polecana Safari) a nie aplikację YouTube, znajdź kawałek, którego chcesz posłuchać.
  2. Włącz nagranie (pomiń reklamę) i gdy zacznie się pożądany filmik naciśnij przycisk „home” w telefonie, który odeśle cię do ekranu menu.
  3. Zgodnie z powszechnym doświadczaniem nagranie powinno się wyłączyć, ale gdy wysuniecie menu kontrolne telefonu, będziecie mogli nadal go słuchać. Żeby ponownie włączyć utwór wystarczy wcisnąć guzik „play” – teraz możecie korzystać z Youtube’a jak z serwisu do streamingu!
iphone-youtube-trick

Screen z filmiku GadgetHacks

Niestety na androida to rozwiązanie nie zadziała (ale chodzą słuchy, że nowa wersja aplikacji na ten system będzie umożliwiała słuchanie muzyki po ukryciu aplikacji).

Mamy nadzieje, że pomogliśmy rozwiązać niektórym życiowy problem :P

Pozostaje teraz pytanie, co włączyć?