9 lat temu

Najdziwniejsze rekordy świata

1. Rolf Buchholz z Niemiec ustanowił rekord świata w roku 2010 z tytułu największej liczby piercingu w ciele – łącznie posiada on 453 kolczyki. 278 z nich znajduje się w okolicach narządów płciowych, 158 wokół warg. Inne przebite części ciała to m.in. uszy, nos, język, sutki i brwi.

percing2

2. Lucky Diamond Rich jest Australijczykiem, który spędził tak wiele czasu z artystami od tatuażu, że wkrótce jego ciało zostało kompletnie pokryte czarnym tuszem, rysunki tak samo znajdują się w intymnych partiach jego ciała.

percing

3. W 2013 roku, Nancy Siefker, Amerykanka strzeliła z łuku za pomocą stóp na rekordową w tej dyscyplinie odległość 6 metrów.

arrow

 

4.  Nie często można usłyszeć o człowieku, który włożył sobie w usta 400 słomek na raz. Simon Elmore z Wielkiej Brytanii zrobił to w 2009 roku – umieścił 400 słomek w swoich ustach za jednym razem, ale… bez używania rąk! Utrzymał je w ustach przez 10 sekund.

strow

 

5. Kanchana Ketkaew z Tajlandii, zamieszkała w szklanym pokoju o powierzchni 12 m² na okres 33 dni. Nie była jednak sama, lecz w towarzystwie ponad 5000 skorpionów. Podczas tego szalonego wyczynu została ukąszona przez skorpiony 13 razy, finalnie wyszła jednak z próby bez poważnych obrażeń.

scorpio

 

6. Georges Christen z Luksemburga uniósł stół za pomocą zębów i przeszedł z min odległość 11,8 m. Nie tylko udźwignął ciężar stołu – tj. 12 kg, ale także 50-kilogramową dziewczynę, która siedziała na stole. To wydarzenie, które miało miejsce w Madrycie w 2008 roku, znalazło się od razu wśród najbardziej niezwykłych wyczynów ever!

zęby