Śmieszne kubki w formie prezentu?

Każdy z nas może się zaklinać i zaprzeczać ile chce, że otrzymywanie prezentów nie sprawia nam wielkiej radości. Mówi się nawet, że to dawanie, a nie otrzymywanie daje więcej satysfakcji. Przyznajmy jednak sami przed sobą, że tak czy inaczej, uwielbiamy dostawać prezenty! Szczególnie jeżeli są to zabawne i bardzo nietypowe gadżety.

Jak długo jednak potrafimy się nimi cieszyć i czy w ogóle się nam do czegoś przydają? Przychodzi moment w którym goście z przyjęcia urodzinowego wychodzą i zostawiają sam na sam z prezentami. Czy zastanawiamy się wtedy, do czego to nam właściwie będzie służyć?

Śmieszne prezenty? Zdecyduj się na kubek!

Jeżeli naprawdę chcesz zrobić jajcarski prezent kumplowi, lub dać koleżance coś co wywoła na jej twarzy banana, nie musisz od razu decydować się pierwszy lepszy produkt ze sklepu z gadżetami. Zadbaj o to, żeby produkt, który upatrzyłeś sobie na prezent był nie tylko trochę dziwny i pokręcony, ale przydatny i na co dzień. Śmieszne prezenty to masa różnych ciekawych i funkcjonalnych gadżetów (sprawdź: https://www.toys4boys.pl/368-kubki-na-prezent), ale według nas wśród nich, prym wiodą właśnie kubki. Internet pełen jest dziwacznie zaprojektowanych kubków do kawy lub tych termicznych, które mają jeszcze dodatkowe funkcje. Nadal jednak jest to kubek z którego napijesz się kawy lub zabierzesz w podróż. Dlaczego to dobry pomysł na prezent? Bo jest uniwersalny! Każdy korzysta z kubka, kobiety, mężczyźni, chłopcy, dziewczynki; i to w różnych okolicznościach. Innym ciekawym prezentem z serii „śmieszne”, mogą być różnego rodzaju zabawne rzeczy na biurko, zaczynając od podgrzewaczy na kubek, przez kołyskę Newtona po zestaw długopisów, które wyglądają jak kije golfowe. Inne często, śmieszne prezenty to przede wszystkim gry imprezowe, gadżety do alkoholu, budziki i skarbonki – o różnych kształtach, wielkościach i kolorach. To byłaby najlepsza alternatywa dla kubków. Dlaczego jednak nie warto decydować się na tzw. śmieszne jednorazówki?

Aby najlepiej zobrazować problem jednorazowych prezentów, musimy wczuć się trochę w klimat i potraktować sprawę z pierwszej osoby. Załóżmy, że wyprawiasz urodziny lub przyjęcie z innej okazji. Całość przygotowana tak, że mucha nie siada: ciepłe danie, zimne przekąski, coca-cola, ulubiona muzyka w tle i pełen zamrażalnik hmm… kompotu. I w końcu przychodzą pierwsi goście! Witasz ich i z ukosa łypiesz okiem na rozmiar prezentu jaki przynieśli. Wreszcie nadchodzi ten upragniony moment – otwierania paczki! Nawet gdybyś znalazł w środku wypchanego szczura, cieszyłbyś się jak dziecko. Znaczy… udawałbyś, że tak się cieszysz. Nie chcesz przecież, żeby znajomym robiło się głupio. Czy wobec tego śmieszne prezenty na urodziny, to dobre rozwiązanie? Czy w ogóle są rozwiązaniem? Co prawda, te gadżety potrafią rozbawić do łez, ale najczęściej tylko w chwili otwierania prezentu. Doszliśmy do pożądanego momentu. Trzeba zadać sobie magiczne pytanie: co ja mam z tym zrobić? W ten sposób, taki jednorazowe prezenty maszerują w szeregu do piwnicy, schowków i strychów.

Inspirowane gadżetami znalezionymi na: https://www.toys4boys.pl