Nietypowe miejsce na zimowy wyjazd integracyjny

Zimowe wyjazdy integracyjne potrafią przyprawić o zawrót głowy. Na kłopotliwą porę roku są jednak dobre sposoby. Wystarczy umiejętnie wybrać cel wycieczki.

A mówiąc o odpowiednich miejscach do zimowych szaleństw dla naszych pracowników, nie musimy wcale mieć na myśli tradycyjnie pojmowanych gór, stoków i kurortów narciarskich. Przecież ten mroźny czas można spędzić w interesujący sposób również w innych zakątkach Polski. Nasza wyjazdowa mapa nie powinna się wówczas ograniczać do południa kraju. Ciekawym regionem dla zimowego wypadu integracyjnego mogą być przecież Bory Tucholskie, które oferują niesamowity klimat dzikiej, niezdobytej krainy mrozu, w środku której odnajdziemy ciepły zakątek.

Jak jednak zabrać się za organizację takiej wycieczki?

1. Wybór miejsca noclegowego

Bory Tucholskie to bardzo dobre miejsce do odważnego campingowania. Idea namiotowego łączenia się z nieokiełznaną naturą nie jest jednak wskazana w miesiącach śnieżnych, cechujących się temperaturą mocno odbiegającą od tej niepozwalającej nam zamarznąć. Wybór odpowiedniego hotelu jest w tym wypadku obligatoryjny.

A mówiąc „odpowiedni hotel”, mamy na myśli taki, w którym wszyscy będziemy czuć się ciepło i przytulnie. Pokoje powinny być czyste, ładne i wygodne, a cały obiekt urokliwy i zapadający w pamięć. Warto przecież sprawić, by nasi pracownicy długo wspominali ten wypad z uśmiechem na twarzy.

Idealny hotel w Borach to taki, który pozwoli nam poczuć tajemniczość lasów i magię białej okolicy, a przy tym nie da nam zmarznąć i zgłodnieć. Do dyspozycji zaproszonych przez nas gości powinny być różnorodne udogodnienia technologiczne oraz miła obsługa.

Warto zastanowić się nad wyborem miejsc o podwyższonym standardzie, które często przedstawiają ciekawe oferty specjalne. Dla dobrego wyjazdu integracyjnego można zainwestować w miejsca niezwykłe, które przyjmą nas profesjonalnie i sympatycznie.

Pokoje godne naszej firmy znaleźć można na przykład tutaj: https://hanzapalac.pl/47/pokoje/apartamenty

2. Atrakcje – SPA i strefa Wellness

Nie da się ukryć, że mroźna aura może ostro dać się we znaki, dlatego po licznych szaleństwach na śniegu, których zapewne w naszych planach nie zabraknie, powinniśmy mieć możliwość relaksu, odnowy i regeneracji.

Zresztą nie tylko kulig, lepienie bałwana czy podchody na śniegu muszą być pretekstem do skorzystania z hotelowego SPA. Warto zadbać o to, by nasi pracownicy mogli wypocząć po całym roku ciężkiej pracy. Strefa Wellness na pewno w tym pomoże.

Różnorodne zabiegi, jakie oferują hotele, zdają się nie dorastać do pięt tym proponowanym nam w otoczeniu gęstych Borów Tucholskich. To urokliwe miejsce zasługuje na celebrację. A jak można lepiej podziękować Matce Naturze, jeśli nie poprzez zadbanie o nasze ciało i duszę? Basen, jacuzzi, sauna czy masaż – to rzeczy, od których na samą myśl robi się ciepło. A jeśli dodać do tego najlepsze towarzystwo – można się rozpłynąć!

Takie miejsca istnieją. A jednym z nich jest niewątpliwie to: https://hanzapalac.pl/25/wellness__spa/pakiety_spa

3. Dwie pieczenie na jednym ogniu?

Ciekawą opcją dla firm może okazać się połączenie wyjazdu integracyjnego ze służbowym. Należy jednak wykonać tego typu operację umiejętnie, żeby nie zaburzyć celów wycieczki, jakie wszczepimy naszym pracownikom.

Bardzo często zdarza się, że terminy ulegają tak zwanemu „zlaniu się”. Wydarzenia, które chcieliśmy zorganizować, nachodzą na siebie czasowo, przez co stają się trudne w przygotowaniu. Warto w takich sytuacjach połączyć je ze sobą, organizując event złożony z dwóch. Takie rozwiązanie ma jednak sens dopiero wtedy, gdy podzielimy je na dwie części składowe. Możemy zorganizować dwudniowe szkolenie bądź konferencję, po których nastąpi trzydniowy relaks oparty o założenia wyjazdu integracyjnego.

Do takiego manewru należy jednak wybrać odpowiednie miejsce – hotel, który zapewnić może nie tylko wygodne rozwiązania dla klientów biznesowych, ale również dla tych nastawionych na relaks. Możemy mieć pewność, że nasi pracownicy docenią i podwójnie skorzystają z odpoczynku po absorbującym wysiłku włożonym w uczestniczenie w szkoleniu, konferencji czy innym służbowym evencie.

Dodatkową korzyścią może być wrażenie, jakie zrobimy na zaproszonych gościach z zewnątrz firmy, którzy na pewno zauważą i odczują magiczną aurę Borów Tucholskich.

Szukając odpowiedniego miejsca do zorganizowania podobnego wyjazdu, warto zajrzeć tu: https://hanzapalac.pl/5/dla_biznesu