Najlepsze prezenty świąteczne dla fanów technologii – oferty Microsoft na Black Friday

Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami. 24 listopada to w tym roku wielki dzień wyprzedaży i rabatów na najróżniejsze produkty, które możemy kupić także online.

Z pewnością od co najmniej kilku dni różnymi kanałami docierają do nas najróżniejsze informacje i reklamy na temat Czarnego Piątku, czyli tzw. Black Friday. Pytanie, o co właściwie chodzi? Otóż, żeby dobrze zrozumieć wyjątkowość tego dnia warto zajrzeć do świątecznego kalendarza Amerykanów. Wtedy okaże się, że jest to piątek następujący po słynnym Święcie Dziękczynienia (tak, tym od indyka), a w dodatku dzień, w którym tradycyjnie wszyscy mieszkańcy USA robią zakupy ze względu na olbrzymie zniżki i rabaty we wszystkich sklepach (w tym dniu zakupów dokonuje ponad 100 mln Amerykanów). W tym roku święto przypada na 24.11.2017.

 

 

Black Friday w Internecie

Tradycyjnie amerykańskie święto wyprzedaży od dłuższego czasu rozprzestrzenia się na cały świat, a w tym na Europę i oczywiście Polskę. Od kilku lat polscy klienci również mogą w tym dniu korzystać z dużych promocji i rabatów wyprzedażowych, które obejmują coraz więcej sklepów.

Warto też pamiętać, że współcześnie sprzedaż to nie tylko firmowe sklepy, ale także, a może przede wszystkim Internet. Wyjątkowe oferty na czarnopiątkowe wyprzedaże znajdziemy w sieci, gdyż produkty w najniższej cenie również w tym dniu będą dostępne online (wszelkiego rodzaju promocji i kodów rabatowych warto szukać na Kupon.pl). Dlaczego warto zrobić zakupy na Black Friday właśnie w sieci? Przede wszystkim oczywiście ze względu na wspomnianą najniższą cenę, ale także możliwość uniknięcia tradycyjnych dla tego dnia tłumów w sklepach oraz braku miejsc parkingowych wokół wszelkich możliwych centrów handlowych. Wybierając Internet, wybieramy mądrze, bo taniej, szybciej i dużo wygodniej.

 

 

Microsoft Surface Book 2

Kupuj co chcesz

Olbrzymią zaletą Czarnego Piątku jest to, że oferty wyprzedażowe dotyczą praktycznie wszystkich kategorii produktów. Taniej powinno nam się udać, kupić nie tylko ubrania, ale i książki, płyty, czy też sprzęt elektroniczny. Oczywiście ze względu na cenę najbardziej opłaca się wybierać w tym dniu produkty specjalistyczne takie jak, chociażby elektronika, dlatego warto się przyjrzeć ofercie jednego z najważniejszych producentów tego rodzaju produktów.

Firmy Microsoft nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to jedno z największych na świecie przedsiębiorstw z branży IT. Przedsiębiorstwo, które jest nie tylko producentem powszechnie rozpoznawalnych systemów operacyjnych, ale też i wyjątkowego sprzętu komputerowego. Wyjątkowego ze względu na wykorzystywane w nim nowe technologie, wysoką jakość, a także nowoczesny design, co w konsekwencji daje rozpoznawalną markę cieszącą się zaufaniem klientów. Rzecz jasna firma Microsoft ma także swój Internetowy Microsoft Store, w którym można liczyć na udane zakupy online, także w Czarny Piątek.

 

Microsoft Surface Book 2

 

Wyprzedaż w Microsoft Store

Absolutnym hitem tegorocznej wyprzedaży będzie na pewno główna promocja producenta, czyli laptop Microsoft Store rabat Black Friday na laptopa Microsoft Surface 2 w przedsprzedaży z myszką Microsoft Arc za 1 zł dla pierwszych 50 osób. Nowa odsłona MS Surface Book to wyjątkowy laptop zarówno dla profesjonalistów jak i do codziennego użytku. Wyposażony w najnowsze czterordzeniowe procesory Intel i karty graficzne NVIDIA GeForce, bez żadnych problemów radzi sobie z obsługą profesjonalnego oprogramowania czy gier komputerowych. Wreszcie Komputer ten to aż cztery różne tryby (tryb Studio, tryb laptopa, tryb wyświetlania i tryb tabletu). Dzięki nim sprzęt dostosuje się do potrzeb użytkownika.

To jednak nie wszystko. Na Black Friday Microsoft proponuje też swoim klientom wyjątkowe prezenty świąteczne, które ucieszą tak dzieci jak i dorosłych. W szczególności chodzi tu o rabat aż 64,99 zł na wyjątkowy Xbox Design Lab, czyli kontrolery do gry w fantazyjnych, indywidualnie dobranych kolorach. Rabatem w wysokości 110 zł objęto także kontrolery Elite dla Xbox. Warto pamiętać też o zestawie XboX One S z dołączoną grą Star Wars Battlefront II w cenie od 1399 zł. Zresztą w Microsoft Store wszystkie przedpremierowe gry będą w ten piątek tańsze nawet o 140 zł! Wszystko to zaś z całkowicie darmową dostawą, czyli opłaca się kupować w sieci.

Wszystkie promocje Black Friday 2017 w sklepie Microsoft znajdziecie na Kupon.pl.