Organizujesz imprezę firmową? Obniż koszty dzięki aplikacji na smartfony.

Impreza firmowa to duże wydarzenie, które powinno zostać dobrze zorganizowane. Przygotowanie atrakcji oraz poczęstunku dla kolegów i koleżanek z pracy może okazać się sporym wyzwaniem. Jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli, z pewnością twój wysiłek zostanie doceniony. Organizacja najlepiej zaaranżowanej imprezy firmowej – jak z głową podejść do całego wydarzenia, by spełnić oczekiwania wszystkich i nie przepłacić?  Na ratunek przychodzi aplikacja Drinco!

Najnowsza aplikacja na smartfony Drinco zaoszczędzi twój czas oraz pieniądze!

Tylko nieliczni lubią długie i męczące zakupy oraz stanie w długich kolejkach do kas. Organizacja imprez ma to do siebie, iż łączy wszystkie wyżej wspomniane elementy. Wyśmienite potrawy i przekąski, a także napoje poprzedza konieczność zrobienia dużych zakupów. Dodatkowo zazwyczaj wydajemy sporą kwotę na napoje, które są niezbędnym elementem spotkań firmowych. Ostatnio pojawiła się możliwość pobrania na smartfony aplikacji Drinco, która gwarantuje tańsze zakupy. Wszystko dzięki aktualizowanym kuponom  rabatowym w sklepach detalicznych w twojej najbliższej okolicy!

Jak działa aplikacja Drinco? Kto może z niej korzystać?

Aplikacja Drinco jest całkowicie darmowa. Została opracowana z myślą o sprzedawcach mniejszych sklepów oraz kupujących. Korzystać z niej mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które robiąc zakupy zeskanują u sprzedawcy kod promocyjny. Dzięki Drinco, promocje na napoje są cały czas aktualizowane, a informacja o zmianach pojawia się na bieżąco. Ponadto użytkownicy mają możliwość wyszukiwania punktu sprzedaży, z którego chcą skorzystać.

Dotarcie do niego nie stanowi problemu nawet w nieznanym miejscu np. podczas delegacji firmowej – aplikacja dokładnie wskazuje trasę prowadzącą do sklepu. Dzięki Drinco, zorganizujesz imprezę firmową z najbardziej luksusowymi napojami w niższej cenie! W aplikacji znajdziesz kupony na napoje. Oczywiście wszystko w promocyjnych cenach bez obowiązku robienia sporych zakupów w przepełnionych supermarketach. Zainstaluj aplikację i zaskocz swoich gości bez konieczności wydawania sporej ilości gotówki!

Jak zacząć korzystać z aplikacji Drinco? To prostsze niż myślisz!

Twórcy aplikacji dołożyli wszelkich starań, by była ona intuicyjna oraz łatwa w obsłudze. By móc z niej korzystać, wystarczy pobrać ją na swój smartfon oraz zarejestrować się. Po zalogowaniu możliwe jest zrealizowanie kuponów rabatowych z dwóch kategorii, dostęp do pozostałych promocji otrzymuje się po weryfikacji konta, przy pierwszej zrealizowanej transakcji w sklepie.

Każda z promocji jest dokładnie opisana i posegregowana w odpowiednie rodzaje. Jeśli w danym momencie mamy ochotę na piwo lub cydr, nie musimy wertować całej listy promocji – to duża oszczędność czasu. Darmowa aplikacja Drinco jest dostępna w każdym momencie, sprawdź już teraz ile możesz zaoszczędzić w prosty i szybki sposób! Czytaj więcej na Drinco.pl