7 lat temu

Dzieci, które mogą robić niebezpieczne rzeczy?

Są na świecie rodzice, którzy pozwalają swoim dzieciom na wszystko!

Gdy urodziła się ich córka Emilia, zainscenizowali ujęcie, na którym wyglądała, jakby potrafiła latać. Zdjęcie obiegło internet 2 lata temu. W pewnej chwili zdali sobie sprawę, że starszy syn Lenny uwielbia skakać z mebli i udawać, że lata. Jego młodsza siostra jest dokładnie taka sama! Każdego dnia dzieci próbują czegoś niebezpiecznego.  Tłumaczenie im, że nie mają skrzydeł i jest to niebezpieczne, nic nie daje, bo wciąż o tym zapominają.

„Pewnego dnia zauważyliśmy, że mówimy “Nie rób tego!” „Zrobisz sobie krzywdę”, „To naprawdę niebezpieczne” zdecydowanie zbyt często. Kusiło nas, aby pozwolić dzieciakom na wszystko, nie przejmując się, że coś sobie zrobią. W końcu tak zrobiliśmy. Zainscenizowaliśmy kadr, na którym dzieciaki są z nami, a my leżymy bezpiecznie w łóżku. Dzieci świetnie się bawiły – dla nich była to nowa przygoda. Cieszyliśmy się, że biorą udział w naszym projekcie.

Emilia była zachwycona, widząc jak stoi na jednej ręce, a Lenny powiedział: “Tato, zobacz! Jestem lepszy niż Ronaldo!”, gdy zobaczył zdjęcie, na którym wykonuje niesamowitą przewrotkę.”

Czasami wystarczy odrobina kreatywności, aby móc zrobić wszystko i uszczęśliwić innych!