7 lat temu

Nauczycielka motywuje uczniów w bardzo inspirujący sposób!


W świecie, w którym wielu ludzi czuje się zagubionych i sfrustrowanych przy wyborze swojej ścieżki życiowej, inspirująca nauczycielka Chandni Langford z New Jersey postanowiła dodać swoim uczniom trochę otuchy.

 

Na biurku każdego z nich napisała motywującą wiadomość i oznaczyła ją hashtagiem #growthmindsetmessages
Wiadomości miały na celu utwierdzić jej 19 uczniów w przekonaniu, że wszystko jest możliwe dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji.

Chandni Langford wierzy, że jej uczniów „stać na wszystko” i muszą wiedzieć, że ich otoczenie „naprawdę w nich wierzy”.

Nauka to twoja supermoc i „Pamiętaj, nie ma żadnej windy do sukcesu. Trzeba iść schodami! Poradzisz sobie!” to tylko niektóre przykłady ciepłych wiadomości motywacyjnych, które przekazała swoim uczniom przed tegorocznymi egzaminami.

 

 

Nie dziwi więc, że sprawa została nagłośniona, a pani Langford otrzymała zasłużone pochwały.

Ralph Waldo Emerson kiedyś rzekł: Największym osiągnięciem jest być sobą w świecie, który przez cały czas próbuje cię zmienić.

Każdy z nas czasami potrzebuje rady na temat wyboru życiowej ścieżki. Wydaje się, że pani Langford wpadła na dobry pomysł, aby pomóc swoim uczniom.

 


Nauczycielka ma nadzieje, że inni przedstawiciele tego zawodu, pójdą w jej ślady. My liczymy na to, że dzięki temu wszyscy zrozumiemy, że niezależnie od naszego wieku czy sytuacji nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Poradzimy sobie!