4 lata temu

Pomysł na oryginalne odprężenie w Zakopanem

Ferie w Zakopanem zaczęły się na dobre. Wiele osób spędza całe dnie na stoku, szusuje na nartach czy snowboardzie. Po tak aktywnym dniu należy pomyśleć o regeneracji organizmu.

Szusowanie to frajda, ale i wysiłek

Ferie i zima to okres wzmożonego ruchu w ośrodkach narciarskich. Białe szaleństwo zbiera coraz więcej fanów. Jazdy na nartach uczą się nie tylko dzieci, ale też osoby dorosłe. To świetna zabawa i fantastyczny sport. Szusowanie sprawia wiele radości. Narty to nie jedyny sport uprawiany zimą. Coraz popularniejsze staje się snowboard oraz biegówki, a także zimowe wędrówki nad Morskie Oko czy dolinami Tatr. Nie zależnie od wyboru podczas długiej aktywności fizycznej na dworze nasz organizm może się mocno zmęczyć. Dlatego wieczorem warto rozluźnić mięśnie, odprężyć ciało i umysł podczas wizyty w krainie relaksu i … dobrego piwa.

 

Oryginale Piwne Spa w Zakopanem

Połączenie zabiegów spa i złocistego trunku w jednym miejscu może wydawać się absurdalne, ale piwo i jego naturalne składki jak chmiel, słód i drożdże stosowane od zewnątrz mają dobroczynny wpływ na naszą skórę i organizm. Nawilżają ciało i dostarczają cennych witamin z grupy B. Dlatego w Zakopanem powstało Beernarium Piwne Spa oferujące odżywcze kąpiele piwne, winne i mleczne, a także relaksacyjne masaże. To idealne miejsce dla osób pragnących chwili spokoju, odprężania i nie zakłóconego relaksu. Zabiegi w Spa odbywają się w kameralnych łaźniach w podziemiach zabytkowego budynku. Panuje tam półmrok, a w tle gra spokojna muzyka dopełniająca wyjątkowy klimat tego miejsca.

 

Kąpieli piwnej z degustacją i relaksem na słomie

Kąpiel piwna przygotowywana jest w specjalnej drewnianej balii. Do ciepłej wody dodaje się piwo kąpielowe w ściśle ustalonych proporcjach dających najlepsze działanie na skórę. Przed kąpielą zaleca się skorzystanie z sauny, która rozgrzewa organizm i rozszerza pory skóry. Kąpiel właściwa odbywa się w osobnym kameralnym pomieszczeniu. Podczas zabiegu można delektować się piwem warzonym metodami tradycyjnymi. Po kąpieli zalecany jest odpoczynek na słomianym łożu. Wzmacnia on poczucie odprężenie i regeneracji. Po takim seansie ciało jest rozluźnione, umysł odprężony, a samopoczucie zdecydowanie lepsze.

Wyjątkowe masaże w Zakopanem

Jeśli kąpiel to za mało dla naszego zmęczonego ciała w Piwnym Spa w Zakopanem można również skorzystać z oferty masaży. Relaksacyjny masaż częściowy lub całościowy pobudza układ mięśniowy i układ krążenia. Znakomicie odpręża i rozluźnia ciało. Sportowy masaż jest mocniejszy, dedykowany jest dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Przywraca odpowiednią elastyczność ścięgien i kondycję mięśni. W menu masaży znajduje się również oryginalny masaż piwny. Poza regeneracją ciała zabieg odżywia i nawilża skórę. To dzięki zastosowaniu piwnych kosmetyków.