Prezent dla przyjaciela – oryginalne pomysły

Czy w ogóle da się kupić oryginalny prezent dla przyjaciela? Przecież znacie się na przestrzał i wydawałoby się, że już nigdy niczym nie możecie się zaskoczyć. Moglibyście usiąść koło siebie i milczeć, bo i tak wszystko już sobie powiedzieliście. Sytuacje, w których Twój przyjaciel Cię kiedykolwiek zaskoczył, mógłbyś policzyć na palcach u jednej ręki. Oczywiście zacząłbyś od tej, kiedy w końcu znalazł sobie dziewczynę. Ale dzisiaj uszczypliwe żarciki na bok, bo temat jest poważny. Masz jeden cel – znaleźć idealny prezent dla przyjaciela. Na szczęście Twoi wierni towarzysze z MyGiftDNA pomogą w realizacji tej misji. Po prostu sprawdź nasze oryginalne pomysły!

Twój przyjaciel to osoba, na której zawsze możesz polegać. Jest przy Tobie na dobre i na złe, w szczęściu i kiedy masz doła. W zasadzie jest jak mąż lub żona, tylko z tą różnicą, że jemu możesz powiedzieć totalnie o wszystkim. To dobry facet i zasługuje na wszystko, co najlepsze. A co może być lepszego dla mężczyzny niż szklaneczka whisky po ciężkim dniu? Szklanka do whisky “Szklaneczka whisky” to zabawny i praktyczny prezent dla przyjaciela, który lubi wysokoprocentowe trunki. Imienny grawer z pięknym zdobieniem nadaje szklance osobistego charakteru i stylu. To idealny prezent dla każdego faceta, który ma wobec Ciebie szczególne zasługi. Takich personalizowanych szklanek w MyGiftDNA mamy dużo więcej! Wejdź w kategorię szklanki do whisky i zobacz pozostałe.

Dla przyjaciela, który nie może, nie lubi lub nie chce pić alkoholu mamy doskonały zamiennik. Nie jest to co prawda nic do picia, ale jest równie dobre, a nawet pokusimy się o stwierdzenie, że dużo smaczniejsze! Pyszne praliny z belgijskiej czekolady “Przyjaciel” to nie są zwykłe czekoladki. To 12 unikatowych pralinek w bombonierce, którą stworzymy specjalnie dla Twojego przyjaciela. Możesz umieścić na niej Wasze wspólne zdjęcie lub, dla żartu, jego fotografię z wyjątkowo niekorzystną, głupią miną. Do tego dodasz dedykację, życzenia, wierszyk – co tylko dusza zapragnie! Ty już najlepiej wiesz, co powinno znaleźć się na tym pudełku czekoladek, żeby był to niezwykły prezent dla przyjaciela. Ale to nie jest jedyna personalizowana bombonierka, jaką mamy w swojej kolekcji – zobacz kategorię czekoladki na MyGiftDNA i znajdź tę jedyną!

Twój przyjaciel podczas trudności życiowych jest dla Ciebie jak towarzysz broni. Razem stawiacie czoła wszystkim niepowodzeniom i przeciwnościom losu. Wiesz, że ten człowiek nigdy Cię nie wystawi i zawsze możesz na nim polegać. Nawet gdyby nastała apokalipsa zombie, razem dalibyście radę wszystkim umarlakom. Nóż myśliwski “Nóż na apokalipsę” to prezent dla przyjaciela, który razem z Tobą walczyłby o przetrwanie podczas survivalu! To niezwykły prezent dla miłośnika wędkowania, grzybobrania, biwaków, klimatów post apo i oczywiście dla myśliwego. Zabawna grafika i imię Twojego przyjaciela na rękojeści sprawiają, że zwykły nóż myśliwski zmienia się w osobisty gadżet. Podoba Ci się ten pomysł na prezent, jednak design w klimatach rodem z Resident Evil i Fallouta nie do końca Cię przekonuje? Obejrzyj wszystkie noże myśliwskie na MyGiftDNA i wybierz ten, który najbardziej przypadnie do gustu Twojemu przyjacielowi!

Jeśli chciałbyś, aby prezent dla przyjaciela był sentymentalny i stanowił fajną pamiątkę na lata, podaruj mu wydruk obramowany “Friends”. Wybierz Wasze wspólne fotografie z rozmaitych, szczęśliwych chwil i wydarzeń, a niezawodni graficy z MyGiftDNA ułożą z nich napis “Friends”. Później projekt zostanie wydrukowany na wysokiej jakości papierze foto, oprawiony w drewnianą, elegancką ramę i już będzie gotowy, aby uszczęśliwić Twojego przyjaciela i zawisnąć na ścianie w jego pokoju! To niezwykły prezent, który podkreśli wyjątkowość Waszej relacji i upamiętni wspólnie spędzone chwile. Tylko nie zapomnij zerknąć również na inne dekoracje ścienne z kolekcji MyGiftDNA.

Znacie się od lat. Nie raz dzieliliście się swoimi marzeniami i planami na przyszłość. Zazwyczaj różnie wychodziło z ich realizacją, ale najważniejsze jest to, że zawsze jakiś plan był. Jeśli wciąż wierzysz w to, że Twój przyjaciel kiedyś zostanie władcą świata, podaruj mu w prezencie kalendarz 2019 “Sekretne plany dominacji”. To zabawny i praktyczny prezent dla przyjaciela, który ma ambicje równie wysokie, jak poczucie humoru! Być może dzięki skrzętnym notatkom w tym kalendarzu, 2019 rok będzie właśnie tym, w którym sekretny plan dominacji nad światem zostanie wcielony w życie? Zachęcamy również do obejrzenia innych personalizowanych kalendarzy książkowych w MyGiftDNA – wejdź w kategorię kalendarze i przeglądaj do woli.

Podobają Ci się nasze oryginalne pomysły na prezent dla przyjaciela? A może chcesz zobaczyć jeszcze więcej fajnych prezentów, które mógłbyś mu podarować? Da się załatwić! Wejdź na MyGiftDNA, a w kategorii prezent dla przyjaciela możesz przeglądać do woli mnóstwo wyjątkowych upominków.