Prezent świąteczny – nie uwierzysz, jak łatwo możesz wzruszyć swoich bliskich

Świąteczny czas od kilkudziesięciu lat kojarzy się z tradycją obdarowywania. Choć zwyczaj ten nabrał większego znaczenia dopiero w ostatnim stuleciu, to jednak na dobre rozgościł się wśród innych bożonarodzeniowych rytuałów. Nikt z nas nie wyobraża już sobie choinki, pod którą nie byłoby prezentów. A jaki upominek pasuje do każdego? Ten, który wzrusza!

Wzruszające wspomnienia, zachowane w eleganckiej oprawie

Jeśli dobrze poszukasz, na pewno znajdziesz w swoim domu sporo luźno odłożonych zdjęć bądź albumów ze zdjęciami. Być może dawno ich nie oglądałeś. Teraz jest odpowiedni moment, aby ponownie przyjrzeć się im uważnie. O! Tutaj stawiasz swój pierwszy kroczek. A na tym zdjęciu z kolei obejmujesz babcię i dajesz jej buziaka w policzek. Trzecie przedstawia dzień Twojego ślubu.

Choć zazwyczaj nie zdajemy sobie z tego sprawy, fotografie to bagaże emocji. Wspomnienia, które uruchamiają zdjęcia, często wywołują uśmiech, wzruszają, przypominają o najważniejszych wydarzeniach życia.

Każdy z nas chciałby otrzymać prezent, który ma w sobie taki ładunek pozytywnych uczuć. Printu wie, jak go stworzyć!

 

Niezwykły prezent pełen ulubionych kadrów

Zaskocz bliską osobę pięknymi zdjęciami! Fotoksiążka to idealny prezent, który sprawi tyle samo radości rodzicom czy dziadkom, jak i osobie najbliższej Twojemu sercu.

Wybrane przez Ciebie fotografie wzruszą i staną się niezwykłą pamiątką na długie lata. Fotoksiążkę stworzysz samodzielnie w zaciszu swojego domu, nie uczestnicząc w przedświątecznej gorączce.

Poznaj bliżej fotoksiążkę Printu: https://printu.pl/fotoksiazka/

Prosty kreator i wyjątkowe szablony to recepta na świąteczny sukces!

Aby stworzyć piękną fotoksiążkę skorzystaj z przygotowanych, świątecznych szablonów (https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/swieta/kliknij tutaj i sprawdź!). Po wybraniu jednego z nich wszystko co musisz zrobić, to ułożyć zdjęcia i dodać swoje opisy czy sentencje.

Prezent wywołujący wzruszenie będzie gotowy w kilka chwil!

Nie zastanawiaj się dłużej nad idealnym upominkiem świątecznym — fotoksiążka trafi do serca każdej z obdarowywanych osób.