5 lat temu

Poczuj się jak profesjonalny fotograf


Wyznaczanie i upowszechnianie trendów w rozwoju fotografii mobilnej to cel oraz marzenie wielu producentów smartfonów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich amatorów robienia zdjęć za pomocą telefonów komórkowych, Huawei wyposażył swoje najnowsze dziecko – Huawei P20 lite w dwa aparaty znajdujące się na tylnej obudowie telefonu, tak aby każdy mógł poczuć się jak profesjonalny fotograf. Kilka chwil spędzonych ze smartfonem w dłoni wystarczy, żeby przekonać się, iż podwojenie liczby aparatów to nie jedyne nowości, na jakie zdecydował się producent.

Zamontowane na tylnej obudowie Huawei P20 lite aparaty posiadają rozdzielczość 16 MP oraz 2 MP, co gwarantuje niezapomniane przeżycia oraz jeszcze lepsze upamiętnienie najlepszych chwil. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, żeby przechwycić jeszcze większą ilość światła oraz odczyt głębi. Wystarczy kilka sekund, żeby stworzyć fotografię z rozmytym tłem dzięki efektowi Bokeh, a korzystając z szerokiej przesłony F2.0 oraz funkcji retuszu 3D z łatwością otrzymamy piękne portrety oraz zbliżenia naszych najbliższych.

Smartfon wyposażony został w najnowocześniejszą technologię inteligentnego światła LCD, dzięki czemu eliminuje ziarniste oraz słabej jakości fotografie, będące bolączką wszystkich amatorów robienia zdjęć telefonami. Nie musimy także obawiać się, że oświetlenie sprawi nam problem – inteligentne przywracanie światła w różnych trybach oraz jego fuzja 4 w 1 sprawi, że od teraz, każda fotografia, niezależnie od warunków jej wykonywania będzie jasna i wyraźna.

Nie przegapisz żadnego idealnego ujęcia

Chcąc poczuć się jak prawdziwy mistrz obiektywu, zdecydowanie nie chcielibyśmy przejmować się takimi rzeczami jak niski stan baterii, dlatego też producent oprócz doskonałego zaplecza fotograficznego, postawił na świetne wsparcie w kwestii długości pracy urządzenia. Bateria o pojemności 3000 mAh powinna wystarczyć na bardzo długo, nawet przy intensywnym użytkowaniu smartfona, a kiedy już zajdzie taka potrzeba, najnowsza technologia Huawei pozwoli na niezwykle szybkie naładowanie Huawei P20 lite przy pomocy wysokiego napięcia 9V 2A. Wprowadzenie takiego rozwiązania jeszcze bardziej zminimalizowało straty energii w urządzeniu oraz wydłużyło do maksimum żywotność samej baterii, czyniąc telefon jeszcze bardziej wytrzymałym.

Huawei P20 lite posiada także wbudowane 64 gigabajty pamięci wewnętrznej, tak aby w żadnej sytuacji nie zabrakło miejsca na kolejne zdjęcia oraz filmy, stanowiące idealne pamiątki z podróży. Oznacza to koniec dylematów, które z poprzednio wykonanych fotografii lub materiałów należy usunąć, przed wykonaniem następnego.

Teraz już nie musisz obawiać się, iż w momencie, gdy natrafisz na idealne ujęcie, będziesz zmuszony z niego zrezygnować z powodu rozładowania urządzenia lub braku miejsca w pamięci. Ciesz się profesjonalnym sprzętem godnym każdego amatora fotografii mobilnej, który będziesz mieć zawsze pod ręką i fotografuj w każdych warunkach, nie przejmując się niczym, poza złapaniem tej chwili.