9 lat temu

Kobieta pozywa do sądu wszystkich gejów świata

gojuzu4jrrl2wtyjonna
Podająca się za ambasadorkę Boga oraz Jezusa mieszkanka Nebraski, wniosła w ubiegłym miesiącu pozew do federalnego sądu skierowany przeciwko wszystkim gejom świata, oskarżając ich o łamanie religijnych praw i zasad moralnych.

Sylvia Ann Driskell z miejscowości Auburn wyjaśnia w napisanej odręcznie, siedmiostronowej petycji skierowanej wprost do Sądu Rejonowego w Omaha, że „homoseksualizm jest grzechem” oraz, że „osoby homoseksualne wiedzą o tym, że życie w ten sposób jest złe”.

Sześćdziesięciosześcioletnia kobieta w swoim wyjaśnieniu powołuje się na serię cytatów z Biblii oraz definicje ze słownika języka angielskiego. Wzywa również sędziego rejonowego by „nie traktował Boga jak kłamcę” określając przy tym gejów jako „kłamców, złodziei i oszustów”. Kobieta planuje reprezentować się sama w sądzie, formalnie sprawa toczyć się więc będzie jako jej osobiste oskarżenie wobec całej społeczności gejowskiej świata.

„Nigdy nie sądziłam, że doczekam dnia kiedy nasz Wielki Naród oraz Wielki Kraj Nebraska będzie tak ochoczo przyzwalał na lubieżne zachowania innych” – wyjaśnia.

Sąd nie odniósł się na razie do wniesionego oskarżenia. Sprawa wywołała jednak szereg komentarzy w środowisku gejowskim, dla którego pozew starszej pani jest raczej kpiną niż poważnie rozważanym problemem.

Petycję, zawierającą liczne błędy językowe oraz literówki, możecie w całości przeczytać tutaj.