5 lat temu

Stare zabawki w tęczowej odsłonie

Jeśli w dzieciństwie zbieraliście figurki, to  gotowi do walki, zakamuflowani na oliwkowo żołnierze byli niezwykle wartościowym przedmiotem w pudełkach z zabawkami.  Jeśli za nimi tęsknisz, to ucieszysz się z faktu, że powracają jako Rainbow Joes. Tym razem nie walczą jednak ze złoczyńcami, tylko z wadami postawy i smutnymi kolorami!

Zaprojektował je Dan Abramson, człowiek stojący również za poprzednim projektem, czyli Yoga Joes – w tamtym wydaniu byli to żołnierze wykonujący ćwiczenia jogi, jednak w starym oliwkowym kamuflażu.

Dzisiejsze, tęczowe, małe ludziki wybierają się na misję poszukiwania wewnętrznego pokoju. Każdy wielobarwny batalion składa się z 9 joginów układających się w pozycje jogi. W przeciwieństwie do klasycznych Yoga Joes tutaj mamy do czynienia z wieloma barwami figurek. Dwie główne są w tym samym odcieniu, a pozostałych siedem, dobierane jest losowo w różnych kolorach.

 

Joe szukał bardziej ekscytującego zestawu, który zastąpi jego dotychczasowo utrudzone walką figury. „Pod zieloną powierzchnią Yoga Joes wielobarwna symfonia światła tylko czekała na odpowiedni moment, by się wyłonić” czytamy na stronie Yoga Joes. „I nareszcie to się dzieje”.