6 lat temu

Najsłodsza przyjaźń niemowlaka z psem

Oto pies, który boi się wszystkiego z wyjątkiem malutkiego dziecka… Ich wspólne zdjęcia to najsłodszy widok na świecie!

Każdy potrzebuje kogoś do kochania. Poprzedni właściciele Nory znęcali się nad nią do tego stopnia, że śmiertelnie boi się teraz każdej żywej istoty – poza jednym niemowlakiem.

„Wzięliśmy Norę, psa rasy Pointer angielski, ze schroniska siedem lat temu, zanim mieliśmy dzieci” mówi właścicielka suni, Elizabeth. „Pomimo jej ciężkiej przeszłości, jej schowana głęboko miła i łagodna natura przebijała się na zewnątrz i wiedzieliśmy, że będzie cudownym członkiem rodziny, kiedy przyjdzie na to czas. I nas nie zawiodła!”

Rodzina Elizabeth zdecydowanie należy do pokaźnych. Razem z mężem mają trójkę dzieci, trzy adoptowane koty i trzy przygarnięte psy. Poza hołubieniem liczby 3 Elizabeth uwielbia również związek jej syna Archiego z młodą Norą.

Archie jest niezwykle spokojnym, szczęśliwym i miłym dzieckiem a wszystkie zwierzaki zdają się to odwzajemniać, a zwłaszcza Nora. Ma za sobą dużo przemocy i obawia się prawie wszystkiego, lecz nie Archiego. Absolutnie go uwielbia.”

Ta dwójka jest nierozłączna

„Gdy Archie bierze kąpiel, Nora leży na macie obok wanny, czekając, aż skończy. Gdy go karmię, ona również chce być obok niego na moich kolanach. Gdy zagląda do kredensu, wyrzucając z niego naczynia, Nora mu kibicuje.”

Są najlepszymi kumplami od wspólnych drzemek. Ale nie tylko.

Od najmłodszych lat uczymy nasze dzieci szacunku do psów i ich dobrego traktowania. Psy ufają dzieciom i bardzo je kochają, dlatego lubią spędzać z nimi czas na różne sposoby.”

Elizabeth dokumentuje ich niespotykaną więź i publikuje ich zdjęcia na Instagramie, gdzie ok. 100 000 osób śledzi rozczulającą przyjaźń.