7 lat temu

Z „Drobinką” sprzątanie staje się przyjemniejsze!


Sprzątanie, w tym odkurzanie, to nieodłączony element naszego życia. Z pewnością każdy, kto kiedyś odkurzał, zna miejsca, do którego nie da się dostać żadną końcówką do odkrzacza lub dostęp ten jest utrudniony. Z nową ssawką rurkową może się to zmienić!

Gadżet, który w każdej chwili może się przydać i powinien być w każdym domu. Nowa ssawka rurkowa wykonana jest z wielu elastycznych rurek o zoptymalizowanej średnicy dając tym samym zupełnie nowe możliwości! Same rurki wykonane są z elastycznego i odpornego materiału, dzięki którym odkurzaczem dotrzemy do miejsc, do których do teraz było to bardzo uciążliwe. Kratki wentylacyjne lub miejsca, gdzie niezbędna byłaby elastyczna końcówka do odkurzacza (wyginająca się) nie są już przeszkodą!

Dzięki konstrukcji „Drobinki” możliwe staje się czyszczenie szufladek, pojemników i innych schowków bez wyciągania z nich zawartości. Odkurzanie jest dużo szybsze i przyjemniejsze! Już nie musisz się martwić, że do odkurzacza zostaną wessane ważne elementy, wystarczy użyć ssawki rurkowej. Zabawki i klocki dla dzieci, szufladki na narzędzia, elektronika i ciasne schowki w samochodzie – zastosowanie zależy wyłącznie od Ciebie ;)

Nawet zwierzęta! Ssawka zapewnia przeczesywanie sierści jednocześnie wyłapując luźne włosy, których można się pozbyć zanim będą latały po całym domu. Drobinka działa jak szczotka, grzebień i odkurzacz w jednym, a Wasze pupile ją pokochają.

Kompatybilność: Ssawka rurkowa pasuje do wszystkich odkurzaczy, których teleskop ma średnicę zewnętrzną 32mm, czyli prawie wszystkich odkurzaczy! Dla pewności, na stronie internetowej podana jest lista kompatybilnych urządzeń. Nie ma go na liście? Nic straconego! Wystarczy adapter, który można dostać już nawet za 7 zł!

Wygodny zakup: mail, formularz na stronie internetowej (www.ssawkarurkowa.pl) lub aukcja internetowa (odnośnik na stronie). Płatność przy odbiorze lub przelew. Szybszych i wygodniejszych sposobów nie ma! Do końca lutego promocyjna cena!

Dostępna kolorystyka: czarny i biały.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, pokazujące możliwości nowego produktu:

Artykuł sponsorowany.