8 lat temu

Szal anty-paparazzi, który rujnuje zdjęcia z fleszem

Możemy sobie tylko wyobrażać, jak to jest, jak jest się sławnym. Każdy cię rozpoznaje. Trudno wyjść z domu, bo wszędzie czekają paparazzi, żeby zrobić ci zdjęcie. Najlepiej takie, na którym głupio lub marnie wyglądasz, z samego rana, albo gdy wychodzisz z imprezy.

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-11

Teraz praca fotografów została utrudniona, za sprawą niezwykłego szala, Ishu.

Jak to możliwe, że szal przeszkadza w robieniu fotografii z fleszem? Sekret tkwi w materiale z jakiego jest wykonany. Specjalna refleksyjna tkanina koncentruje blask lampy błyskowej tak, że cała reszta zdjęcia jest bardzo ciemna. Zdjęcie jest przez to niewyraźne i eksponuje jedynie wzory na szalu.

Autorem tego niezwykłego dodatku jest Saif Siddiqui. Na pomysł wpadł przypadkiem, gdy sam robił zdjęcia, a jedno z nich nie wyszło, z powodu światła odblaskowego w rowerze. Prace i badania nad projektem trwały aż 6 lat, jednak zakończyły się niewątpliwym sukcesem. Kolekcja zawiera w chwili obecnej pięć produktów, w tym 3 różne szale, etui na telefon i gustowny krawat.

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-13

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-4

W szalach Ishu pojawiła się już Paris Hilton, Cameron Diaz i raper DMX i wiele innych znanych postaci wymienionych w galerii na stronie producenta.

anti-paparazzi-scarf-flash-photography-protection-ishu-saif-siddiqui-10

ishu

Produkt nie jest tani. Decydując się na zakup najtańszego modelu należy się liczyć z kosztem rzędu 1000 zł. Ale co to dla ciebie, gdy jesteś celebrytą… Chwila wytchnienia od zdjęć robionych nie w porę jest bezcenna…