9 lat temu

Rewolucja w turystyce – namioty wiszące nad ziemią!

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-55
Zamiast na ziemi rozłóż swój namiot w koronach drzew. Teraz jest to możliwe dzięki nowej generacji ekologicznych namiotów.

Przemysł turystyczny wszedł na wyższy – nadziemny poziom. Dla każdego, komu marzył się w dzieciństwie domek wśród drzew może teraz spełnić swoje marzenia. Innowacyjna firma turystyczna Tentsile przedstawiła ostatnio trzy nowe modele nadziemnych namiotów: Trillium, wszechstronny hamak, który może pomieścić do trzech osób, Vista, dwuwarstwowy namiot drzewny oraz największy z tych trzech Trilogy – schronienie, które jest w stanie utrzymać sześć osób, z trzema oddzielnymi komorami do spania i centralnym baldachimem.

W 2014 roku firma Tenstile zrewolucjonizowała przemysł turystyczny przedstawiając przenośny, podwieszany nad ziemią namiot nadrzewny – Tentsile Tree Tent. Jak reklamują twórcy namiot pozwala cieszyć się przyrodą w komfortowym legowisku, które chroni przed wilgocią, robakami i niewygodną nawierzchnią. Praca nad projektem wiszących namiotów jest częścią inicjatywy na rzecz ochrony środowiska – za każdy sprzedany namiot firma sadzi trzy nowe drzewa.

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-7

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-5

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-13

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-gif-2

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-53

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-54

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-21

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-24

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-32

tree-tents-hammocks-camping-shelter-tensile-tentsile-33