Lovense Lush – gadżet erotyczny, którym możesz sterować z drugiego końca świataWibratory są jednymi z najczęściej kupowanych gadżetów erotycznych w sex-shopach. Mają różne kształty, kolory, a także – coraz częściej – szereg dodatkowych funkcji. Na rynku są dostępne wibratory waginalne, analne, czy do stymulacji łechtaczki. Całkowitą nowość proponuje klientom sex-shopów firma Lovense, która umożliwia uprawianie miłości z partnerem niezależnie od odległości. Oczywiście przy pomocy ich wibratora.

Lovense Lush – przyjemność, którą sprawia się na odległość

Wśród licznych zalet wibratora Lush od marki Lovense, jedna zdecydowanie wyróżnia go nad konkurencją. Chodzi oczywiście o wspomnianą już pokrótce możliwość zdalnego sterowania urządzeniem. Wibrator wyposażony jest w moduł bluetooth, który umożliwia kontrolę nad nim przy pomocy dołączonego pilota lub aplikacji. Zasięg bluetooth wynosi aż 9 m. W tym obszarze – bez konieczności łączenia z internetem – możliwe jest wchodzenie w interakcję seksualną z partnerem bez bezpośredniego kontaktu.

Gdy urządzenie podłączymy do sieci, możemy cieszyć się wspólnymi uniesieniami nawet będąc na przeciwległych krańcach globu. To świetny sposób na podtrzymanie seksualnej więzi, a także doskonały gadżet zwłaszcza dla par, które żyją w związkach na odległość, bądź często podróżują bez siebie. Jednak nie tylko. Wibrator Lovense Lush można stosować na wiele różnych sposobów, a powodem do jego użycia nie musi być dużą odległość pomiędzy kochankami.

Lovense Lush prowokuje

Lovense Lush posiada piękny różowy kolor i bardzo niepozorny wygląd. Ktoś, kto chwyci w ręce wibrator, nawet nie zorientuje się do czego on służy. Niesugestywny kształt jest jednocześnie idealnie dostosowany do kobiecych kształtów. Dzięki temu łatwo jest umieścić go w pochwie, a także wyjąć z pomocą wystającej końcówki.

Niech Was nie zmyli niewinny wygląd tego wibratora, gdyż potrafi on zdziałać cuda i jest (podobno) jednym z najsilniejszych wibratorów dostępnych na rynku. Przy pomocy podręcznego interfejsu lub dzięki pilotowi można dostosować intensywność wibracji zarówno dla tych osób, które pragną zaznać nieco więcej wrażeń, jak i tych, którzy dopiero się rozkręcają lub są szczególnie wrażliwe.

Lovense Lush jest doskonałym gadżetem erotycznym do zabawy solo, w parach, jak i każdej innej konfiguracji, jaka przyjdzie Wam do głowy. Może być świetnym wstępem do dalszych igraszek w łóżku. Możesz wręczyć pilot partnerowi i zachęcić do zabawy nim i obserwacji Ciebie. To z pewnością podsyci apetyt na więcej Wam obojgu. Zabawy z Lovense Lush możecie kontynuować również poza Waszą sypialnią. Jest on mały i dyskretny, a jego wibracje ciche. Nikt nie zorientuje się nawet, gdy będziecie się nim bawić przy wspólnej kolacji w restauracji. Pamiętajcie jednak, żeby przyjemność z doznań ograniczyć do sugestywnych uśmiechów i spojrzeń w oczy.

Co więcej, Lovense Lush jest wykonany z całkowicie bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Silikon, z którego wykonany jest Lush to materiał klasy medycznej. Nie zawiera ftalanów ani innych substancji, które mogłyby zagrozić zdrowiu.