57 minut temu

Rzeźba z drewna

15 godzin temu

Najtrudniejsze sytuacje, wymagające interpretacji prawa

Zdecydowana większość z nas, nie bierze pod uwagę konieczności uzyskania pomocy prawnej w swoim życiu. Czasami jednak taka sytuacja może nas zaskoczyć i nie wiemy, do kogo po taką się zgłosić.
24 godziny temu

Laureaci konkursu na najzabawniejsze zdjęcie przyrodnicze 2017

Świat zwierząt to nie tylko przejmujące sceny polowań, nieprzebrana dzikość i prawa dżungli. To też wesołe i zabawne momenty, których uchwycenie zdaje się być bardzo trudne i dlatego zdjęcia tych chwil są tak wyjątkowe. Przedstawiamy fotografie, które aspirują jako najzabawniejsze w 2017 r.
1 dzień temu

Salar de Uyuni, Boliwia

1 dzień temu

Jak uzyskać wysoką jakość sprężonego powietrza?

Jakość sprężonego powietrza wciąż zyskuje na znaczeniu. Jest to parametr, któremu specjaliści poświęcają nawet lata swojej pracy.
2 dni temu

To może uratować twój dom

Odpowiedzialny właściciel nieruchomości – domu, mieszkania czy nawet garażu, przykłada dużą uwagę do jego stanu technicznego. Wszelkie niepokojące rzeczy, które mogą rzucić się mu w oczy, powinny być szybko diagnozowane.
2 dni temu

Jaki wybrać hosting pod WordPressa?

WordPress jest systemem zarządzania treściami, na którym obsługuje się strony internetowe i blogi. Główne rodzaje hostingów do niego przeznaczonych to współdzielone, VPS i dedykowane. Wybierając je, należy zwrócić uwagę na wymagania WordPressa, awaryjność hostingu, okres testowy i Biuro Obsługi Klienta.
2 dni temu

Co robić, żeby nie chorować?

Wirusy przeziębienia i grypy przenoszą się na różne, niespodziewane sposoby.
2 dni temu

3 najlepsze seriale, które mają premierę w listopadzie

Niskie temperatury, deszcz, porywiste wiatry oraz duża wilgotność nie zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Zresztą, w taką aurę już nieodpowiednie ubranie się do sklepu lub na krótki spacer może zakończyć się przeziębieniem. Na szczęście nie oznacza to, że zimą większość Polaków skazana jest na nudne wieczory. Listopadowe ramówki popularnych stacji obejmują nie tylko dobrze znane od lat programy, ale także seriale, które nie warto zwrócić uwagę.
3 dni temu

Las Arashiyama w Kyoto