3 lata temu

Zdjęcia faceta, który na wakacjach bez żony zupełnie NIE może się dobrze bawić

Poznajcie Kevina 34-letniego pracownika firmy telekomunikacyjnej z Kentucky, który wygrał darmową wycieczkę do Puerto Rico, ale nie mógł zabrać swojej żony ze sobą. Postanowił więc podjąć się trudnego wyzwania pokazania jej jak bardzo NIEdobrze się bawił, tak by nie miała poczucia, że coś straciła – efektem są więc przekomiczne zdjęcia prezentujące naszego bohatera w różnych sytuacjach.
8 miesięcy temu

Muk-bang - jedzenie do kamery sposobem zarobku młodych Koreańczyków

Korea Południowa może pochwalić się najszybszym internetem na Ziemi. Koreańczycy są niezwykle aktywnymi użytkownikami internetu, rezygnując niekiedy z życia towarzyskiego, co wiąże się z coraz częstszą samotnością młodych ludzi w świecie rzeczywistym. Facebook czy Instagram są tam już dawno passé, bo największą popularnością cieszą się obecnie Muk-bang, czyli osoby... jedzące przed kamerami na żywo.
5 dni temu

Najnowsze badania wykazały, że źródło niebezpiecznej cholery znajduje się gdzie indziej niż dotąd sądzono

W czasach ożywionych dyskusji na temat szczepionek, chorób i epidemii warto przyjrzeć się badaniom dotyczącym cholery – jednej z cięższych chorób zakaźnych, która w nieleczonych przypadkach zabija nawet 50% chorych.
1 rok temu

Niezwykłe krajobrazy nieba

Warto czasem spojrzeć do góry i zachwycić się niepowtarzalnymi kompozycjami, które tworzą się i znikają nad naszymi głowami.
1 rok temu

Historia strojów kąpielowych - od nagości przez wiktoriańskie płaszcze aż po bikini

Jak to się stało, że od wielowarstwowych bufiastych sukien przeszliśmy do sznureczka z trójkącikiem? Mało który produkt współczesności przeszedł tak drastyczne zmiany jak kobiecy strój kąpielowy.
8 miesięcy temu

Czarny burger – japoński przysmak dostępny w Polsce

Burger King, z okazji pięciolecia obecności marki w Japonii, postanowił zaskoczyć swoich klientów i w swojej ofercie zaproponował czarnego hamburgera. Zaskakujące kanapki trafiły do sieci restauracji pod nazwami KURO Pearl oraz KURO Diamond. Jeżeli myślicie, że tego specjału zakosztować możecie jedynie w Japonii to jesteście w grubym błędzie – od pewnego czasu czarne burgery dostępne są również w Polsce!
2 lata temu

25 seks porad, które uczynią twoje życie erotyczne bardziej satysfakcjonującym

Wiele z was zapewne chciałoby je usłyszeć kilka lat wcześniej – może dla niektórych jeszcze nie jest za późno.
2 lata temu

Historia Europy - 6013 lat w 3 minuty

Jeżeli zawsze chcieliście się dowiedzieć więcej, ale nie mieliście czasu, oto świetne rozwiązanie - oglądnijcie ten trzy minutowy film. Pokazuje rozwój Europy na przestrzeni 6013 lat. Zobaczcie jak zmieniały się granice Europy i Bliskiego Wschodu, państw dzielonych i podbijanych przez inne kraje.
2 lata temu

Argentavis magnificens - największy na świecie gatunek ptaka

Największy ptak jaki kiedykolwiek żył na ziemi mierzył prawie 7 metrów rozpiętości skrzydeł i ważył 70 kilogramów. Jak zatem ten olbrzym był w ogóle w stanie latać?
9 miesięcy temu

Tybetański superman

Jego ciało wytwarzało ciepło, kiedy tylko tego zapragnął, posiadał niezwykłą siłę fizyczną, ale przede wszystkim przemieszczał się z ponadludzką prędkością. Ten XI-wieczny superman to oczywiście Milarepa – jeden z najsławniejszych joginów tybetańskich, poeta oraz mistrz Buddyzmu Diamentowej Drogi.