4 miesiące temu

Trądzik nie jest taki zły! Masz pryszcze? Dłużej zachowasz młody wygląd!

Oznaki starzenia skóry takie jak zmarszczki oraz wiotczejąca skóra z reguły pojawiają się później u osób, które w ciągu swojego życia skarżyły się na problemy z trądzikiem.
10 miesięcy temu

Łagodna zima spowodowała zmniejszenie się pokrywy lodowej na Arktyce

Pokrywy lodowe na wodach Arktyki osiągnęły rekordowo niski poziom w marcu tego roku po jednej z najłagodniejszych zim, jakie w ciągu ostatnich lat zaobserwowano na kontynencie.
6 miesięcy temu

Co tak naprawdę podgrzewa klimat?

2 lata temu

25 seks porad, które uczynią twoje życie erotyczne bardziej satysfakcjonującym

Wiele z was zapewne chciałoby je usłyszeć kilka lat wcześniej – może dla niektórych jeszcze nie jest za późno.
2 lata temu

Kosmiczne rewelacje prosto z Meksykańskiej dżungli

Teorie na temat kontaktów ludzkości z pozaziemskimi cywilizacjami napędzają od dziesięcioleci wyobraźnię zwolenników teorii spiskowych. W temacie UFO powiedziano już wiele – miłośnicy tematu już dawno ogłosili obecność kosmitów na Ziemi. Można wierzyć lub nie jednak pewne „dowody” nasuwają pytania, na które czasem trudno znaleźć odpowiedz na Ziemi.
1 rok temu

Najnowsze technologie badawcze pomogą ujawnić tajemnice egipskich piramid

Czy uda się odnaleźć odpowiedź na nieodgadnione do tej pory tajemnice starożytnych władców?
2 lata temu

Pop art dalej żywy

William Blanchard, bardziej znany jako Wildcat Will, jest multidyscyplinarnym artystą Pop Art oraz muzykiem żyjącym między Londynem, Los Angeles i Manchesterem. W swoich pracach łączy elementy amerykańskiej popkultury w naiwne na pierwszy rzut oka kolaże. Każda z prac jest jednak starannie przemyślaną kompozycją.
10 miesięcy temu

Czy czeka nas antybiotykowa apokalipsa?

Zespół naukowców z Chin odkrył bakterie odporne na kolistynę, czyli tak zwany „antybiotyk ostatniej szansy”, wykorzystywany w sytuacjach, gdy wszystkie inne leki już zawiodą. Czy może to doprowadzić do wyhodowania super zarazków, odpornych na wszelkie leki?
5 miesięcy temu

Świecąca w ciemności droga rowerowa powstała w Polsce!

Rowerzyści z okolic Lidzbarka Warmińskiego mają wyjątkowe szczęście. TPA Instytut Badań Technicznych Sp. z o.o. zaprezentował właśnie wspaniałą nową ścieżkę rowerową, która świeci w nocy na niebiesko!
2 miesiące temu

Masz małe mieszkanie? Oto meble dla Ciebie!

Co jest w nich takiego wyjątkowego? Pomysłowe projekty kryją w sobie kilka mebli w jednym. Wystarczy lekko pociągnąć, a szafa stanie się biurkiem, biurko łóżkiem, a sofka łóżkiem piętrowym.