2 tygodnie temu

Organizujesz imprezę firmową? Obniż koszty dzięki aplikacji na smartfony.

Impreza firmowa to duże wydarzenie, które powinno zostać dobrze zorganizowane. Przygotowanie atrakcji oraz poczęstunku dla kolegów i koleżanek z pracy może okazać się sporym wyzwaniem. Z pewnością twój wysiłek zostanie oceniony, dlatego koniecznie musisz postarać się o zorganizowania najlepiej zaaranżowanej imprezy firmowej. Jak z głową podejść do całego wydarzenia, by spełnić oczekiwania wszystkich i nie przepłacić?  Na ratunek przychodzi aplikacja Drinco!

Najnowsza aplikacja na smatfony Drinco zaoszczędzi twój czas oraz pieniądze!

Tylko nieliczni lubią długie i męczące zakupy oraz stanie w długich kolejkach do kas. Organizacja imprez ma to do siebie, iż łączy wszystkie wyżej wspomniane elementy. Wyśmienite potrawy i przekąski, a także napoje poprzedza konieczność zrobienia dużych zakupów. Dodatkowo zazwyczaj wydajemy sporą kwotę na alkohole, które są niezbędnym elementem spotkań firmowych. Ostatnio pojawiła się możliwość pobrania na smartfony aplikacji Drinco, która gwarantuje tańsze zakupy. Wszystko dzięki aktualizowanym kodom rabatowym w sklepach detalicznych w twojej najbliższej okolicy!

Jak działa aplikacja Drinco? Kto może z niej korzystać?

Aplikacja Drinco jest całkowicie darmowa. Została opracowana z myślą o sprzedawcach mniejszych sklepów oraz kupujących. Korzystać z niej mogą wszystkie osoby pełnoletnie, które robiąc zakupy zeskanują u sprzedawcy kod promocyjny. Dzięki Drinco, promocje na napoje i alkohole są cały czas aktualizowane, a informacja o zmianach pojawia się na bieżąco. Ponadto użytkownicy mają możliwość automatycznego wyszukiwania punktu sprzedaży, z którego chcą skorzystać.

Dotarcie do niego nie stanowi problemu nawet w nieznanym miejscu np. podczas delegacji firmowej – aplikacja dokładnie wskazuje trasę prowadzącą do sklepu. Dzięki Drinco, zorganizujesz imprezę firmową z najbardziej luksusowymi napojami alkoholowymi za niższą cenę! Oprócz tradycyjnego piwa lub wódki, możesz wybrać także wino, whisky, tequile, wermut, rum, gin, koniach lub cydr. Oczywiście wszystko w promocyjnych cenach bez obowiązku robienia sporych zakupów w przepełnionych supermarketach. Zainstaluj aplikację i zaskocz swoich gości bez konieczności wydawania sporej ilości gotówki!

Jak zacząć korzystać z aplikacji Drinco? To prostsze niż myślisz!

Twórcy aplikacji dołożyli wszelkich starań, by była ona intuicyjna oraz łatwa w obsłudze. By móc z niej korzystać, wystarczy pobrać ją na swój smarton oraz zarejestrować się jako użytkownik. Po zalogowaniu możliwe jest zrealizowanie wstępnych kodów rabatowych, dostęp do pozostałych promocji otrzymuje się przy pierwszej zrealizowanej transakcji w sklepie.

Wszystko w celach bezpieczeństwa, ponieważ z aplikacji Drinco mogą korzystać jedynie osoby pełnoletnie. Po weryfikacji możliwe jest skorzystanie z rabatów na wszystkie napoje oraz alkohole. Każda z promocji jest dokładnie opisana i posegregowana w odpowiednie rodzaje. Jeśli w danym momencie mamy ochotę na piwo lub cydr, nie musimy wertować całej listy promocji – to duża oszczędność czasu. Darmowa aplikacja Drinco jest dostępna w każdym momencie, sprawdź już teraz ile możesz zaoszczędzić w prosty i szybki sposób! Czytaj więcej na Drinco.pl